Gyerekét a biciklijén toló anyát ütött el egy autós Balmazújvárosban

„Nem csak autósok közlekednek az utakon!” – ezzel a címmel tett közzé egy videót a Hajdú-Bihar vármegyei rendőrség a Facebook-oldalán.

A térfigyelő kamera által az egyik balmazújvárosi kereszteződésben rögzített felvételen az látszik, hogy egy nő a kijelölt gyalogátkelőhelyen igyekszik átjutni az út másik oldalára, miközben tolja a kerékpárját, amelyen – gyerekülésben – ott ül a gyereke is. Ekkor balról egy Suzuki érkezik, amely elgázolja őket.

A 24.hu megkeresésére azt közölte a rendőrség, hogy a nő nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett, a gyerek viszont nem sérült meg.

A rendőrök a bejegyzésükben arra kérték az autósokat, hogy a zebrákat kiemelt figyelemmel közelítsék meg, hogy elkerüljék az ilyen és ehhez hasonló eseteket.

Hirdetés

MEGOSZTÁS

Friss