Autósokat riogat a heges arcú fantom. Életveszélyes trükkökkel próbálja megállítani a sofőröket

A férfi már több autósra is ráhozta a frászt, ugyanis életveszélyes trükkökkel próbálja megállítani a sofőröket. Miskolcon már többen is belefutottak a rémisztő fantomba. – írja a Metropol.hu

Rettegve haladnak át az autósok a 37-es út egyik körforgalmán, Miskolc közelében.

A pánikot egy fiatal férfi okozza, aki hosszú hónapok óta kísérti az ott áthaladó sofőröket, méghozzá nem is akárhogy: életveszélyes módon kiugrál az arra haladó autósok elé, akiket aztán mindenféle kamudumával arra kér, hogy vigyék el őt egy közeli településre.

Hirdetés

A Metropol úgy értesült, hogy a férfi nem válogat az eszközökben:

simán kiveti magát bármilyen autó elé, majd azon nyomban elő is áll egy furcsa történettel.

A 37-es úton, az egyik körforgalomnál megállított minket egy út közepén álló, kék munkásruhás, fiatalabb, heges arcú férfi azzal, hogy a feleségét mentőhelikopter vitte el, és segítsünk neki azzal, hogy elvisszük Hernádkakra egy kocsikulcsért, és vissza is hozzuk

– osztotta meg egy helyi csoportban a történetét egy fiatal nő. Bár gyanús volt neki a férfi, végül megszánta, és elvitte Hernádkakra. Itt azonban hideg zuhanyként érte a nőt, hogy a furcsa „stoppos” egy ijesztő telepre vezette őket, ahol kiszállt a kocsiból. A rémült nő ekkor azonnal gázt adott és elhúzott a helyszínről.


Best of idióták

Félő, hogy nem mi vagyunk az utolsók, akikkel ez megtörtént. Szóval, ha valaki a 37-esen a körforgónál egy hasonló fazonnal találkozik, az fokozottan figyeljen, és ne vegye fel az említett férfit!

– figyelmeztette autóstársait a nő.

Hamarosan kiderült, hogy a heges arcú fantom jól ismert tartozéka a körforgalomnak, autósok tucatja futott már bele: volt, akit hasonló kamudumával próbált megállítani, kinek kővel dobálta az autóját.

Ugyanez a szöveg szokott lenni, csak mindig kicsit másképpen: hol a felesége szül, hol rosszul lett az asszony, hol a kollégája sérült meg

– mesélte egy autós, aki szintén látta már a férfit. Hozzátette, hogy ha ennek ellenére sem veszik fel őt a kocsival, akkor bosszút áll: van, amikor csak átkozódik, de megesik, hogy megpróbál belerúgni a kocsiba, vagy kővel dobálja meg az autót.

Hirdetés

Állítólag volt olyan, hogy nem akarták elvinni, és átkozódott, dobálózott meg tombolt. Nagyon veszélyes ez az egész

– szögezte le a férfi.

A Metropol információi szerint gond nélkül kiugrik nemcsak a kocsik, hanem teherautók elé is.

Hallottuk, hogy van, amikor felvesz egy láthatósági mellényt, és úgy ugrál ki a kocsik elé. Nem kizárt, hogy ha meg is állnak neki, azt azért teszik, mert hirtelen azt gondolják, hogy rendőr

– vélekedett a sofőr. Információink szerint sokan ismerik is a környékbeli férfit: B. Győző már hírhedt arc a környéken.

Hol buszjegyre, hol ételre kéreget, máskor a kocsik elé ugrál, de mindig máshol. Ha nem állnak meg neki, vagy nem kap pénzt, agresszív lesz. Valószínűleg mentálisan is sérült

– vélekedett egy helyi asszony.

MEGOSZTÁS:

hirdetés

Mögöttünk nem áll semmilyen szervezet! Támogatásod óriási segítség!

Ha fontosnak tartod céljainkat, itt támogathatsz minket. Hálásan köszönjük!

TOVÁBBI HÍREK

  • Azt hitték defekt volt, majd a Tesla kamerája megmutatta az igazságot

    Azt hitték defekt volt, majd a Tesla kamerája megmutatta az igazságot


  • Betonkeverő ütközött kamionnal frontálisan. Nem élte túl a betonmixer sofőrje

    Betonkeverő ütközött kamionnal frontálisan. Nem élte túl a betonmixer sofőrje


  • Nőknek köszönhető: 7 nagyon alap autóipari innováció, amiket a nőknek köszönhetünk

    Nőknek köszönhető: 7 nagyon alap autóipari innováció, amiket a nőknek köszönhetünk


  • Megint utasokkal teli busszal szórakozott egy BMW-s. Profin ment neki a büntetőfékezés

    Megint utasokkal teli busszal szórakozott egy BMW-s. Profin ment neki a büntetőfékezés


  • Kolosy téri buszbaleset: Felvételt kaptunk a furgonostól…

    Kolosy téri buszbaleset: Felvételt kaptunk a furgonostól…


  • Azonnal elvették a jogsiját, amiért ezt művelte Fonyódon

    Azonnal elvették a jogsiját, amiért ezt művelte Fonyódon


  • Busz ütközött villamossal a Kolosy téren. Fedélzeti kamera rögzítette

    Busz ütközött villamossal a Kolosy téren. Fedélzeti kamera rögzítette


  • Sok a doboz, nem tudni hol a kamera! 180 ezer gépjárművet ellenőriztek februárban a Szentendrei úton

    Sok a doboz, nem tudni hol a kamera! 180 ezer gépjárművet ellenőriztek februárban a Szentendrei úton


  • Figyel a kamera, automatikusan megy a bírság mobilozásért

    Figyel a kamera, automatikusan megy a bírság mobilozásért


  • Mindkét utasa meghalt a gyorshajtónak

    Mindkét utasa meghalt a gyorshajtónak


  • A Flórián téri felújításnál ütközött sávelzárónak egy autó. Dugó, dugó hátán Budapesten

    A Flórián téri felújításnál ütközött sávelzárónak egy autó. Dugó, dugó hátán Budapesten


  • Négyéves kisgyermek és nagymamája sérült meg a balesetben

    Négyéves kisgyermek és nagymamája sérült meg a balesetben


  • Frontálisan ütköztek, egy 25 év körüli nő azonnal meghalt

    Frontálisan ütköztek, egy 25 év körüli nő azonnal meghalt


  • Feltétlen vidd a családot, ha Párizsba mész!

    Feltétlen vidd a családot, ha Párizsba mész!


  • Kirepült az autópályáról egy kocsi, valószínűleg elaludt a sofőrje

    Kirepült az autópályáról egy kocsi, valószínűleg elaludt a sofőrje