Havonta 3.000 Ft-tal támogatlak titeket, mert egyetértek céljaitokkal:

Ha megteheted, nagyon köszönjük! Óriási segítség ez az oldalunk fenntartásában.

Ez egy önkéntes, havi támogatás a BpiAutósok.hu sajtótermék részére. Nem jár érte konkrét ellenszolgáltatás, csupán a működésünket támogatod vele.


Akkorát mentett olvasónk, hogy nem hittük el! – VIDEÓ

Olvasónk fedélzeti kamerája rögzítette az elképesztően szerencsés felvételt.

„Kaposvárt elhagyva a szembe sávban egy csomagszállító cég autója kanyarodott le, neki jobbra a főútról, mely mögül hirtelen kivágott egy autó, valószínűleg azért, hogy elkerülje az ütközést. Én erőteljes fékezéssel és balra kormányzással kerültem el az ütközést, ami valószínűleg centiken múlott. Az elém vágó autó megállt a benzinkúthoz bekanyarodó sávban a forgalommal szemben, de már elment mire én megálltam.”

– írta meg olvasónk, aki előtt le a kalappal.

Hozzátette:
„Azért nagy szerencsém is volt, arról nem is beszélve, hogy ott ült az autóban velem a feleségem és a 22 hónapos fiam.

A fogunkat összeszorítva néztük meg többször a felvételt. A fehér kisteher mögött – a kamerás autó szemszögéből – gyakorlatilag a semmiből tűnt elő a fekete Fiat Punto. Nem túlzás, hogy tizedmásodperceken múlott a csattanás.

Olvasónk a kamerás autó sofőrje higgadt, minimális balra kormányzással és fékezéssel, centikre suhant el a Fiat mellett, a két jármű között.

Hirdetés

MEGOSZTÁS:

hirdetés

Mögöttünk nem áll semmilyen finanszírozó szervezet! Támogatásod óriási segítség!

Ha fontosnak tartod céljainkat, itt támogathatsz minket. Hálásan köszönjük!

TOVÁBBI HÍREK