24 éves gumi okozhatta a súlyos balesetet Papkeszinél


Péntek reggel, nem sokkal hat óra előtt felborult egy autó a 710-es főúton, Papkeszi közelében. – számolt be róla a deltahirek.hu

A jármű Balatonfőkajár felől Balatonfűzfő irányába tartott, amikor a bal hátsó kereke defektet kapott. A jármű emiatt irányíthatatlanná vált, az árokba sodródott, többször megpördült, majd a tetejére borulva állt meg.

A rendőrség tájékoztatása szerint az autót egy 24 éves balatonfűzfői férfi vezette, aki a baleset során súlyosan megsérült. A mentők a veszprémi kórházba szállították. A hírek szerint a sofőr nem használhatta a biztonsági övét, ugyanis kirepült a járműből.

A hatóságok vizsgálják a körülményeket, de az előzetes információk szerint a baleset oka a jármű bal hátsó kerekén lévő, 24 éves gumi lehetett.

A futófelület levált, ami a defekthez és a balesethez vezethetett. A helyszínelés idejére az érintett útszakaszt lezárták.

  • MEGA PARA AZ M0-SON: nagy tempónál pördült meg

    Egy pillanaton és a gyors reakción múlt, hogy olvasónk, a videó beküldője el tudta kerülni a súlyos balesetet az M0-s egyik felhajtóján. A felvételt készítő autós már jó ideje irányjelzővel jelezte besorolási szándékát, amikor a legbelső sávból egy másik jármű előtte próbált meg átsorolni egészen a legkülső sávba.

MEGOSZTÁS