Havonta 3.000 Ft-tal támogatlak titeket, mert egyetértek céljaitokkal:

Ha megteheted, nagyon köszönjük! Óriási segítség ez az oldalunk fenntartásában.

Ez egy önkéntes, havi támogatás a BpiAutósok.hu sajtótermék részére. Nem jár érte konkrét ellenszolgáltatás, csupán a működésünket támogatod vele.


Vízzel teli munkagödörben süllyedt el egy autó Kőbányán

Vízzel teli munkagödörben süllyedt el egy autó Kőbányán. A balesetben senki nem sérült meg, a járművet a tűzoltók emelik majd ki búvárok segítségével – mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek pénteken.

Kisdi Máté közölte: a baleset a Kőbányai út és a Monori út kereszteződésénél történt. Az autó egy kerítésnek hajtott, majd azt átszakítva beleesett egy több száz négyzetméter felületű, vízzel teli építési gödörbe.

A jármű két utasa kijutott a vízzel teli gödörből, őket a mentők vizsgálják. A gépkocsi elmerült, és búvárok segítségével a tűzoltók fogják kiemelni.

Forrás: http://www.napi.hu/roviden/?cikkid=10001607
 

MEGOSZTÁS:

hirdetés

Mögöttünk nem áll semmilyen finanszírozó szervezet! Támogatásod óriási segítség!

Ha fontosnak tartod céljainkat, itt támogathatsz minket. Hálásan köszönjük!