Nem bírta elviselni, hogy megelőzték – autórongálás lett a parkolás vége Győrben

Parkolóhely miatti nézeteltérés fajult rongálásig Győrben, a Kálvária utcában.

Csütörtökön egy helyi férfi a lakosság részére kialakított garázsba állt be SEAT-jával, ami nem tetszett egy BMW-t vezető 51 éves férfinak. A BMW sofőrje azt állította, ő érkezett előbb, ezért szóvá is tette a dolgot.

Amikor a SEAT sofőrje később távozott, a felbőszült BMW-s bosszúból három helyen megkarcolta a járművet. A károsult észrevette a rongálást, és azonnal értesítette a rendőröket.

  • Audis csapódott szalagkorlátról szalagkorlátra, majd autószállító trélernek rohant az M43-ason

    Olvasónk felvétele mutatja, ahogy egy jármű – látható ok nélkül – előbb a jobb oldali szalagkorlátnak csapódik, majd kis híján elsodorja a beküldő autóját. Ezt követően átsodródik a másik sávba, nekiütközik a bal oldali szalagkorlátnak is, végül belerohan az előtte haladó autókat szállító szerelvénybe.

A kiérkező járőrök a környék kamerafelvételeinek köszönhetően gyorsan azonosították a tettest. Mire a férfi visszatért a parkolóba, a rendőrök már várták, elfogták és előállították a kapitányságra.

A gyanúsított elismerte a rongálást, és azt mondta, hirtelen felindulásból karcolta össze a SEAT-ot. Rongálás vétsége miatt indult ellene eljárás.

MEGOSZTÁS
Üzleti kapcsolatfelvétel: LinkedIn