Mindent tarolt a Fogarasi úton, majd mintha mi sem történt volna, továbbhajtott


Ismét egy nem gyenge jelenetet rögzített egy fedélzeti kamera a Fogarasi úton október 1-jén, nem sokkal 17 óra előtt.

Első látásra nehezen hinnénk el, hogy nem rosszullét okozta a „manővert”, ám a beküldő sorai szerint a Citroën sofőrje inkább a telefonjával babrálhatott

A beküldő így számolt be a történtekről:

„Már korábban, a Nagy Lajos király utcai kereszteződés előtt is a telefonjával volt elfoglalva, hosszú ideig állt egy helyben a külső sávban, feltartva a forgalmat.

Majd a kereszteződés után index nélkül váltott sávot előttem, és kidöntött két táblát. Nem látszik a videón, de az autó elejének a fele leszakadt, ennek ellenére mintha mi sem történt volna, folytatta az útját. A második lámpánál tudtam utolérni és megkérdezni, hogy egyáltalán felfogta, mit csinált?! Fiatal ételfutár srác volt…”

MINDENT TAROLT a Fogarasi úton, majd mintha mi sem történt volna, továbbhajtott

Ismét egy nem gyenge jelenetet rögzített egy fedélzeti kamera a Fogarasi úton október 1-jén, nem sokkal 17 óra előtt. Első látásra nehezen hinnénk el, hogy nem rosszullét okozta a „manővert”, ám a beküldő sorai szerint a Citroën sofőrje inkább a telefonjával babrálhatott A beküldő így számolt be a történtekről: „Már korábban, a Nagy Lajos király utcai kereszteződés előtt is a telefonjával volt elfoglalva, hosszú ideig állt egy helyben a külső sávban, feltartva a forgalmat.


MEGOSZTÁS

Friss