Ittasan vezetett Majka. Lemeszelték a rendőrök


Majka a Facebook-oldalán számolt be arról, hogy szerda este ittasan ült autóba, és röviddel az indulás után rendőri ellenőrzésbe futott bele.

A rapper bejegyzésében egyértelműen elismerte a hibáját, és hangsúlyozta: nincs mentség arra, amit tett.

Leírása szerint egy koccintást követően, egy hosszú és kifejezetten pörgős év végén indult haza késő este autóval. Úgy fogalmazott, nem érezte magát ittasnak, ennek ellenére néhány száz méter megtétele után a rendőrök megállították és igazoltatták.

Mint írta, inkább szerencsének tartja, hogy az ellenőrzés még azelőtt megtörtént, hogy bármi baj történhetett volna.

Majka a posztban kemény szavakkal illette saját magát, és kiemelte: mérhetetlenül sajnálja a történteket, felelősséget vállal a döntéséért, és elfogadja az esetleges jogi következményeket is.

  • GÁZPALACK SZABADULT EL AZ M3-ASON – 130-nál bukkant fel előttük

    Van, amit nem számítasz bele a közlekedési kockázatok közé. A gázpalack az úttesten tipikusan ilyen. Mégis pontosan ezzel szembesült több autós az M3-as autópályán, Gödöllő előtt, 2025. december 17-én, a kora délutáni órákban. A beküldő szerint már sok mindent kellett kikerülnie nagy tempónál, de gázpalackkal eddig még nem találkozott.

MEGOSZTÁS