Ilyen egy rosszul sikerült autólopás az oroszoknál – videó

 

A két férfi nagyon szerette volna, ha az autó sofőrje és utasa kiszállnak a kocsiból. Nem ez történt.

Vannak bizonyos országok, ahol érdemes még a szokásosnál is jobban figyelni az autónkra, mert bárhol, bármikor felbukkanhatnak a tolvajok. Ilyen hely például Brazília, ahol egy benzinkútnál is simán elvehetik tőlünk a kocsit, de említhetnénk akár Dél-Afrikát is, ahol a klasszikus módszer szerint dolgoznak: megállnak a kocsi előtt egy másik autóval, majd abból kiszállva veszik el a sofőrtől az autót. Úgy látszik, az oroszoknak is van saját trükkjük a lopásra, szerencsére viszont ez esetben nem jött össze a dolog. Viszont legalább a kamera felvette az egészet.

 

Hogy a kocsi miért tért le a főútról egy sáros útra, nem tudni, de az látszik, hogy nem jártak vele jól. Az úton keresztbe ugyanis egy másik autó állt, amiből a tolvajok baseball-ütővel szálltak ki. Szemmel láthatólag azt szerették volna elérni, hogy a kocsi sofőrje és utasa kiszálljon, ők azonban erre nem voltak hajlandók. Előbbi ugyanakkor folyamatosan a kamerát kocogtatta, jelezve, hogy mindent rögzít.

 

A támadók valószínűleg nem akarták, hogy a kocsinak komoly baja essen, ezért csak az ajtót próbálták meg kinyitni, ekkor viszont az autós a gázra taposott, és már tovább is állt a szorult helyzetből.

Hogy a két esetlen bűnözőt sikerült-e elkapni, azt nem tudni, de a rendőrségnek valószínűleg nem lesz nehéz dolga, hála a felvételnek.

 

Forrás: http://hvg.hu/cegauto/20170821_rablas_autolopas_autos_video
MEGOSZTÁS:

TOVÁBBI HÍREK

  • Figyelmeztet a Magyar Közút! Így alakul az időjárás…

    Figyelmeztet a Magyar Közút! Így alakul az időjárás…


  • Rádudáltak egy taxisra Óbudán, elborult az agya

    Rádudáltak egy taxisra Óbudán, elborult az agya


  • Drón akcióban! Kínos és hajmeresztő jeleneteket rögzített a rendőrség a magasból

    Drón akcióban! Kínos és hajmeresztő jeleneteket rögzített a rendőrség a magasból


  • Gátlástalan audis elé hajtott a Hyundai sofőrje, büntetőfékezés lett a jutalom

    Gátlástalan audis elé hajtott a Hyundai sofőrje, büntetőfékezés lett a jutalom


  • Egy balos kanyarban csúszott meg, fára tekeredett

    Egy balos kanyarban csúszott meg, fára tekeredett


  • Súlyos balesettel indult a nap. Négy embert vittek el a mentők

    Súlyos balesettel indult a nap. Négy embert vittek el a mentők


  • Az útellenőr szeme láttára fordult meg és indult el a forgalommal szemben egy autós az M85-ösön

    Az útellenőr szeme láttára fordult meg és indult el a forgalommal szemben egy autós az M85-ösön


  • Pukkant egyet, majd porig égett az M7-esen a luxus Mercedes. A tulajdonos harcban áll a kereskedéssel

    Pukkant egyet, majd porig égett az M7-esen a luxus Mercedes. A tulajdonos harcban áll a kereskedéssel


  • Úgy rángatta a kormányt a BMW-s, mintha GTA-ban menekülne öt csillagos körözéssel

    Úgy rángatta a kormányt a BMW-s, mintha GTA-ban menekülne öt csillagos körözéssel


  • Felrobbant és lerepült a szerb elnök Audijának gumiabroncsa menet közben

    Felrobbant és lerepült a szerb elnök Audijának gumiabroncsa menet közben


  • Lánctalpas rakodóval szívatta egy őrült férfi a rendőröket az autópályán Amerikában

    Lánctalpas rakodóval szívatta egy őrült férfi a rendőröket az autópályán Amerikában


  • Újságíró törhetett rommá egy 65 milliós BMW-t Hollandiában. Egy vízelvezető árokban állt meg fejjel lefelé

    Újságíró törhetett rommá egy 65 milliós BMW-t Hollandiában. Egy vízelvezető árokban állt meg fejjel lefelé


  • Rolleressel keveredett vitába, életveszélyesen megsérült

    Rolleressel keveredett vitába, életveszélyesen megsérült


  • Hatvan ember volt a buszon, ami előtt büntetőfékezett egy Mini sofőrje Rákospalotán

    Hatvan ember volt a buszon, ami előtt büntetőfékezett egy Mini sofőrje Rákospalotán


  • Kipufogót kapott ajándékba egy autó bal eleje Kőbányán

    Kipufogót kapott ajándékba egy autó bal eleje Kőbányán