Havonta 3.000 Ft-tal támogatlak titeket, mert egyetértek céljaitokkal:

Ha megteheted, nagyon köszönjük! Óriási segítség ez az oldalunk fenntartásában.

Ez egy önkéntes, havi támogatás a BpiAutósok.hu sajtótermék részére. Nem jár érte konkrét ellenszolgáltatás, csupán a működésünket támogatod vele.


Idén húsvétkor a biztonsági öv használatát fogja kiemelten ellenőrizni a rendőrség

A húsvéti közúti ellenőrzéseknél idén a biztonsági öv használatát is kiemelten ellenőrzi a rendőrség – közölte a police.hu

Húsvét idején a rendőrség évtizedek óta az ittas járművezetők kiszűrésére koncentrál. Az elmúlt években az ittas járművezetők által okozott balesetek száma csökkent. A biztonsági övet azonban még mindig sokan nem használják, ezért az ellenőrzéseknél erre is számítaniuk kell a sofőröknek és utasaiknak.

Hangsúlyozták: a biztonsági öv használatával enyhíthetők a balesetek következményei.

Az öv megvédi a vezetőt és az utasokat a „kirepüléstől”, másrészt csökkenti a jármű és tartozékai okozta sérüléseket. Használata kötelező.

Forrás: MTI


MEGOSZTOM:

MEGOSZTÁS:

hirdetés

Mögöttünk nem áll semmilyen finanszírozó szervezet! Támogatásod óriási segítség!

Ha fontosnak tartod céljainkat, itt támogathatsz minket. Hálásan köszönjük!

TOVÁBBI HÍREK